Jan Yahu Pawul - historyk dyskotek i deejayów - wykłady, prelekcje, opowieściYAHU PAWUL, YAHUDEEJAY - deejay pionier (1970), członek światowego Deejay Hall of Fame (jedyny Polak) - nie mający sobie równych, wybitny historyk dyskotek i deejayów - poleca swoje unikalne i niespotykane - wykłady ze światowej historii dyskotek i deejayów


OFERTA SPECJALNA !!Moja wiedza na temat światowej historii dyskotek i deejayów (bez fałszywej skromności !!! :-) jest przepotężna. Praca w dyskotekach od 1970 roku wraz ze wszystkim co się z tym wiąże – pozwoliła mi na zdobycie ogromnego doświadczenia związanego z funkcjonowaniem przemysłu rozrywkowego i muzycznego.       vide: 

Jako historyk dyskotek i deejayów oraz pisarz - stworzyłem blisko 2.000 artykułów i wywiadów w języku polskim i angielskim. Najcenniejsze są dostępne w moich książkach:

1/
"Silent Records" - worlwide disco & deejay history in english: 

2/
"Discjockey" - polish disco & deejay history in polish: 

3/
"Deejay's" - story of German techno deejays in english:


Utrzymuję także wieloletnie i bardzo liczne kontakty zagraniczne. Organizowałem imprezy z udziałem największych artystów i deejayów. vide: http://starsmanager.blogspot.com/ 


 


Mam nadzieję, że to co wiem i umiem nie będzie marnowane i znajdzie zastosowanie w działalności edukacyjnej (w postaci wykładów, prelekcji, spotkań autorskich) realizowanej w: kawiarniach, małych i dużych klubach, dyskotekach, domach kultury, innych placówkach kulturalno-oświatowych, szkołach, uniwersytetach, uczelniach, mediach, kursach dla deejayów, itp.
zainteresowanych proszę o kontakt:

Yahu Pawul
*YahuDeejay*
mail:
yahu70@gmail.com
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz