DISCO POLO - max / total muzyczny syf i badziew - polska hańba !!
* ”disco-polo”
– to bardzo pokrętna i niezwykle wypaczona nazwa, mogąca powstać jedynie 
w głowach ludzi niedouczonych i zacofanych – tak jak i cała ta ich 
badziew-niby-muzyka [ total syf i bezguście - ANTY-MUZYKA ] takie samo jak 
tzw. i popularne na Śląsku badziew-niemieckie szlagry !!

- - - - - - - - >>  czytaj więcej: 

* ”disco-polo”
– to bardzo pokrętna i niezwykle wypaczona nazwa, mogąca powstać jedynie w głowach ludzi niedouczonych i zacofanych – tak jak i cała ta ich badziew-niby-muzyka, ANTY-MUZYKA,  total syf i bezguście takie samo jak tzw. i popularne na Śląsku badziew-niemieckie WULC-szlagry !!

Podstawowym błędem jest wykorzystanie do tej nazwy amerykańskiego słowa ‘disco’ powstałego ze skrótu od słowa ‘discotheque’ czyli nazwy pierwszych na świecie dyskotek. Słowem ‘disco’ Amerykanie i cały cywilizowany świat określali i nadal określają powstałe na początku lat ’70 dyskoteki, a później specyficzny styl muzyki tanecznej, który wytworzył się dla potrzeb tychże dyskotek.


Muzyka ta bazująca na stylistyce R&B, Funk i Soul była na niezwykle wysokim poziomie kompozytorkim, instrumentalnym, aranżacyjnym, brzmieniowym, wykonawczym i nagraniowym. Nie da się tego żadną miarą powiedzieć czy napisać o polskim badziew-mutancie rodem ze wsiowo-menelskich-balangapotańcówek w remizie zwanym tutaj głupawo ‘disco-polo’.

Ta polska nazwa powinna się zmienić i brzmieć inaczej – np.: ‘wsiok-polo’, ‘burak-polo’, ‘badziew-polo’, czy może (tak na serio i bez szyderki) - ‘polo’. Pomijając fakt, że taka niby-muzyka (klepana do społu z elektro-maszynkami przez półanalfabetów muzycznych dla max-zaniżonych muzycznie odbiorców), przynosi nam hańbę na całym świecie – to określanie jej nazwą, która zawiera szacowne i szeroko szanowane na świecie słowo ‘disco’ – jest ciężką pomyłką wylansowaną przez jakieś polskie niedouczone punki czy inne pomioty.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz